| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| kekuatan sinus | 3000N~150000N |
|---|---|
| Dimensi | 730*550*650mm L*W*H atau disesuaikan |
| Ukuran Tabel | 300 * 300mm |
| Aplikasi | Bagian Otomotif |
| Kekuatan | AC380V, 3 fase 5 jalur |
| kekuatan sinus | 6KN |
|---|---|
| Standar | Standar JIS D1601 |
| Jenis | Elektromagnetik |
| Frekuensi | 5~3500hz |
| Aplikasi | LED, suku cadang mobil, pengemasan |
| kekuatan getaran | 30KN |
|---|---|
| Frekuensi | 5~2800 Hz |
| Kecepatan | 1,8 m/dtk |
| Aplikasi | Paket |
| arah getaran | Vertikal & Horisontal |
| Kekuatan getaran | 30kN |
|---|---|
| Aplikasi | Baterai |
| Standar Uji | IEC 60068-2-64 |
| Percepatan | 100 gram |
| Uji | Syok |
| kekuatan getaran | 6KN |
|---|---|
| arah getaran | XYZ Tiga Sumbu |
| Frekuensi | 5~3500Hz |
| Penghapusan | 51mm |
| Kecepatan | 1,8 m/dtk |
| kekuatan getaran | 20KN |
|---|---|
| Frekuensi | 5~2800 Hz |
| Penghapusan | 100 mm |
| Kecepatan | 1,8 m/dtk |
| Standar tes | ISTA 3A |
| kekuatan sinus | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Dimensi | 730*550*650mm l*w*h atau disesuaikan |
| Ukuran meja | 300*300MM |
| Aplikasi | Suku cadang mobil |
| Kekuatan | AC380V, 3 Fase 5 Baris |
| Standar | mil-std 810G |
|---|---|
| kekuatan getaran | 20KN |
| Penggunaan | Mesin Uji Getaran |
| Aplikasi | Produk Elektromekanis |
| Rentang frekuensi | 2~2500HZ |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |